MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Kökspall 9704356
nr 970 4356
Kökspall
50-tal, "AWAB"
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 13 juli 2015
kl 19:10:11
450 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
500 kr